Genel

Teflon Kaplama ile ilgili bilmeniz gerekenler.

PTFE kaplamalar nasıl uygulanır?

PTFE kaplamalar HVLP boya tabancaları ile astarlar üzerine uygulanır. FDA uyumlu sistemlere veya FDA olmayan uyumlu sistemlere bağlı olarak farklı primerler kullanılır. Kür sıcaklıkları 725 ° F – 800 ° F arasındadır.

Hangi Endüstriler Teflon Kaplamaları Kullanır?

PTFE kaplamalar çeşitli endüstrilerde kullanılır, ancak en çok Endüstriyel Muutfak , fırınlar, otomotiv, kimyasal ve petrol ve gazda kullanımı ile bilinir. PTFE kaplamaların bazı yaygın kullanım alanları arasında sürgülü kapılar, menteşeler, bıçaklar, AC pistonlar, yaylar, rulmanlar, otomotiv bileşenleri, çelik, çim ve bahçe ekipmanları ve daha bir çok sektörde tercih edilir

Teflon kaplama hizmetlerini nereden alabilirim?

Kendimizin de sık sık müşterilere tedarik ettiği bir floropolimer çözümü olan PTFE kaplamalar sektörde belli başlı firmalar tarafından uygulanmaktadır. Birkaç şirket bu kaplamayı yapar, ancak her şirketten her zaman aynı verimi alamazsınız. İşte bu noktada devreye biz giriyoruz. Kaplama bilgimizi, profesyonel ekibimiz ile beklentilerinizin bir adım ilerisine taşıyoruz.

PTFE ( Teflon Kaplama ), uygulamalarınızdan faydalanmak adına, Aksan Yüzey Teknolojileri’ni arayın. Kaplama uzmanlığımızla tanınıyoruz ve PTFE kaplamalar sizin için doğru kaplamalar değilse, çözüme hızlıca ulaştırıyoruz.